RSS
niedziela, 15 maja 2011

Tak jak obiecałam dodaję nowości... nie było łatwo ujażmić photoshopa i nie mogę powiedzieć, że to uczyniłam, bo nadal jest on dla mnie nie do końca zrozumiały i jasny, ale uczę się i mam nadzieje, że już niedługo nie będzie mi on az tak nieprzyjazny ;D

KONTAKT:

kawa.amelia@gmail.com

509-869-803

A teraz naszyjniki:

I "Korale koloru koralowego"

Czerwoniutki naszyjnik idealnie psujący do letnich sukienek, wspaniale ożywi je swoim ciepłym kolorem. Walcowate koralowe kamienie o średniej długości 1 centymetra, poprzekładane metalowymi kulkami w kolorze srebra z ozdobną ażurową kulką również w kolorze srebra. Całość zawieszona na czarnym rzemieniu zakończonym srebrnym karabińczykiem. Całość naszyjnika ma długość 43 centymetrów.

 

Cena: 6o złotych bez kosztów przesyłki.

 

II "Cukiereczek"

Wspaniale wygląda na tle czarnych letnich koszulek czy bluzek koszulowych. Świetny dodatek do letnich kreacji.

Naszyjnik wykonany z korali koralowych w kształcie walców poprzekładanych metalowymi koralikami w kształcie cukierków, w kolorze srebra. Całość zawieszona na czarnym rzemieniu. Łączna długość naszyjnika wynosi ok. 44 centymetrów.

 

Cena: 65 złotych bez kosztów przesyłki.

16:17, coffeeinheaven
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 maja 2011
Makabreska!!!!!!!

 

I tak oto na robiłam mnóstwo nowych rzeczy w których się zakochałam (tak wiem, że to próżność płynąca z glębi sreca, ale....fajnie wyszły nowe naszyjniki ;) niestety żeby je wam zaprezentowac i zachęcić do ich kupowania musiałam im porobić zdjęcia, co w pewnym momencie przekroczyło moje zdolności i...jak to bywa w pierwszych podejściach duuuuża część zdjęć wyszła prześwietlnona, następny problem pojawił się w momencie kiedy trzeba je było obrobić, aby były piękne i kuszące ;) Niestety to mnie przytłoczyło  i odsówałam moment zrobienia tego w czasie...ale w końcu...chociaż jedną małą rzecz dzisiaj dodam...a następne coś pojawi się pod koniec weekendu...bo aż przed samą sobą jest mi wstyd że tak wiele czasu mi to wszytsko zajmuje.

 

KONTAKT:

tel. 509-869-803

mejl: kawa.amelia@gamil.com

 

"Łzy wulkanu"

 Naszyjnik wykonany z łez howlitu w kolorze turkusowym (ok. 2,3 cm. długości i ok. 1,8 cma na szerokość) i kulek wulkanicznych (o średnicy ok. 1,5 cm.) i  metalowych kuleczki w kolorze srebrnym. Całość zawieszona na czarnym rzemieniu o długości 14 cm. zakończonego srebrnym karabińczykiem. Łączna długośc naszyjnika wynosi ok. 47 cm

CENA: 60 złotych bez kosztów przesyłki

 

 

*wybaczcie fakt, że zdjęcia różnią się od siebie kolorem...ale trening czyni mistrza i czuję że już niedługo ja photoshop będziemy dwojgiem najlepszych przyjaciół ;)

22:03, coffeeinheaven
Link Dodaj komentarz »